İstanbul Tente Sistemleri

İstanbul bölgesinde yaşayanlar için yazın serinliği yakalamak, kışın ise güneşin parıltısını hissetmek oldukça önemlidir. Bizler, Teknik Tente ailesi olarak, 15 yılı aşkın süredir İstanbul’da hizmet vermekteyiz. İstanbul tente arayışına giren konut sahipleriyle veya ticari müşterilerimizle ortak hareket ederek çalışıyoruz. Başta kafe, hastane, restoran olmak üzere İstanbul’un her bölgesine ve her hanesine özel yapım tente sunuyoruz. 

İstanbul Tente ile Kalıcı Rahatlık

İstanbul bölgesi, dört mevsimi doyasıya yaşayan şehirlerdendir. Doğrudan vuran güneş ışığı yazın tadını kaçırırken, kışın ise sağanak yağışlar aynı görevi üstlenir. Bu durumun çözümü İstanbul tente sistemleri hizmeti sunan Teknik Tente ’de gizlidir!

İstanbul tente sistemleri sunduğumuz bütün müşterilerimize aynı zamanda kaliteyi de sunuyoruz. Hava koşullarının sebep olabileceği zararlara karşı pencere ve kapılara tam koruma sağlamak için binanızın dışına kalıcı bir şekilde monte ediyoruz.

Düşük kaliteli malzemeler ile üretilen tentelerin aksine, alüminyum veya metal malzeme kullanarak tentelerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda çıkan fırtınalara karşı dayanmalarının önünü açıyoruz ve aşırı şiddetli yağmurun ağırlığını taşımalarını kolaylaştırıyoruz. İstanbul tente hizmeti almak için bizi seçtiyseniz az bakım veya hiç bakım gerekmeyen tenteleri yıllarca kullanabilirsiniz.

Standartların Ötesi İstanbul Tente ile Tanışın

İstanbul tente hizmeti verdiğimiz müşterilerimizle ortak hayalin peşinden koşuyoruz. Standart olarak sunulan tentelerin aksine isteğinize özel tente sistemleri kuruyoruz. Farklı şekil ve boyutlarda üretim yaparak isteğinize özel renk seçenekleriyle işlemi sonlandırıyoruz. İhtiyaçlarınız ve gereksinimleriniz hangi yöndeyse o yönde çalışmayı seviyoruz.

Sizler de şimdi bir dizi tente seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilir ve ertelenen bahçe keyfinizi geri getirebilirsiniz.

Adres:

Güllübağlar Mah Tandoğan Caddesi No 7 Pk.34893 Pendik/İSTANBUL

Telefon:

+90 537 810 4762

E-mail:

info@teknikrollingroof.com