Hakkımızda

Biz Kimiz?

Teknik Rolling Roof, 1998 yılında İstanbul’da kuruldu. Her ne kadar burası gelişimimizin tohumunu attığımız ilk yer olsa da şu an güzel ülkemizin tüm bölgelerinde varlığımızı sürdürmekteyiz. Teknik Tente, yaşamınız için en uygun koşulları yaratarak sizlere hizmet eden bir oluşumdur. Ar -GE odaklı imalathanemizde çevre dostu ürünler üretiyoruz. Tente ve raylı sistemlerde bir numara olmamızın bir nedeni de budur: Bize sonsuzluğu sunan doğaya saygılarımızı sunuyoruz. Üretim endüstrisinde böyle büyük bir işi yürütmek kolay değildir. Bizler, sizlerin bize duyduğu güvenden güç alarak yolumuza devam ediyoruz. Modern tente ve pergola sistemleri üreterek yarının mekanlarını bugünden hazırlıyoruz.

Teknik Rolling Roof

 
 

Bizim İçin Önemli!

  • Modern teknolojik ve doğaya zarar vermeyen üretim
  • Kurum içi eğitim özlük haklarında titizlik, “doğru İşe doğru insan” ve sosyal sorumluluk bilincini de içine alan kapsamlı İK politikaları gelişime ve sürekli iyileştirme açık kalite anlayışı.
  • Çevre dostu ürünler
  • Koşulsuz müşteri destek hizmeti ve yetkili servisleri ile hayata geçirdi gerçek müşteri memnuniyetini bütününde çalışmalarını sürdürür.
rolling-roof-1
Ayrıca Teknik Rolling Roof çalışmalarını müşteri memnuniyetini esas alan anlayışı ile uygulamış ve gelişmesini bu memnuniyetin gücü ile gerçekleştirilmiştir. Sizleri memnun müşteri olarak görmek ve her zaman bunu arzulayan ekibimiz ile saygılarımızı sunarız.