İstanbul Pergola Sistemleri

Teknik tente, İstanbul pergola tasarlarken konfordan ödün vermeden ve tüm yıl boyunca terasınızdan tam olarak yararlanabileceğiniz bir sistem üzerine çalışıyor. İstanbul pergola sistemleri, uzman ekibimiz tarafından insan sağlığını tehdit etmeyecek malzemeler seçilerek üretiliyor. Kaliteli boyalar ile istediğiniz rengi elde ediyoruz ve alüminyum profiller ile İstanbul’da güvenilir pergola hizmetini terasınızla buluşturuyoruz.

Bütün ürünlerimiz küflenmeye karşı dayanıklı katmanlardan oluşur. Su geçirmez özelliği sayesinde yağmurlardan korkmanıza gerek kalmadan gönül rahatlığı içinde kullanabilirsiniz. Paslanmaz parçalarımızı UV ışınlarına dayanıklı parçalar ile birleştirdik ve İstanbul pergola sistemleri arayışınız için heyecanla beklemeye geçtik.

Benzersiz İstanbul Pergola Sistemleri

İstanbul pergola sistemleri üzerine konuştuğumuzda “müşterimizin isteğini en iyi nasıl gerçekleştirebiliriz?” sorusuna yoğunlaşıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte ortak bir noktada buluşarak en büyük söz hakkını sizlere tanıyoruz. Klasik pergolalardan sıkıldıysanız ve İstanbul içi özelleştirilmiş pergola sistemleri edinmek istiyorsanız bizimle iletişim kurmanızın vakti gelmiş demektir!

Değerli müşterilerimizin arzu ve istekleri söz konusu olduğunda, ihtiyaçlarınızı gidermek için canla başla çalışıyoruz. Modülleri yan yana monte ederek ürettiğimiz pergola sistemlerini isteğinize bağlı olarak genişletebileceğiniz şekilde tasarladık. Her boyutta ve açıda gölge oluşturabilen ve kendi kendini destekleyen pergolalar arasında tasarım seçimleri yapmak için zevkinize güveniyoruz. 

Paranızı Avantajlara Harcayın

Pergolanın temel görevi kullanıcıyı hava koşullarına karşı korumaktır. Bu durum Teknik Tente’nin İstanbul pergola üretmeye başlamasıyla rafa kaldırıldı. Ürettiğimiz pergolalar yağmura ve rüzgâra dayanıklı olmaktan çok daha fazlasını içeriyor:

  • Yüksek kaliteli malzemeler sayesinde zamansız kullanım hakkı sunar.
  • Neme, küfe ve UV ışınlarına dayanıklıdır.
  • Drenaj sistemlerimiz sayesinde su basmalarından etkilenmezsiniz.
  • Dilediğiniz aksesuarla donatabilir ve istediğiniz alana monte edebilirsiniz.
  • Kullandığımız kaliteli boyalar arasından seçim yapabilirsiniz.

Adres:

Güllübağlar Mah Tandoğan Caddesi No 7 Pk.34893 Pendik/İSTANBUL

Telefon:

+90 537 810 4762

E-mail:

info@teknikrollingroof.com