İstanbul Giyotin Cam

İstanbul’da giyotin cam ile aynı alana farklı görünüm kazandırabileceğinizi biliyor muydunuz? Teknik Tente giyotin cam sistemleri tamamen açıldığında korkuluk haline gelen bir sistemdir. Yalıtımlı cam panelleri ile her ihtiyacınıza cevap verecek şekilde üretilmiştir. Tek bir düğmeye basarak aynı alanı kapalı veya açık alana dönüştürmek için bizi arayın.

Uzaktan Kumandalı Giyotin Camlar

Uzaktan kumandalı giyotin cam sistemleri, restoran, kafe gibi ticari işletmelerin yanında; teras, veranda, arka bahçe gibi kişisel alanlar için de idealdir. Teknik Tente İstanbul giyotin cam sistemleri hem kontrol paneli hem de uzaktan kumanda ile rahatlıkla kontrol edilebilir. Üründe kullanılan sensörler güvenlik ihtiyacınıza katkıda bulunur.

İstanbul Giyotin Cam Tasarımları

Teknolojinin son harikası olan giyotin cam , farklı tasarımlarda aynı görevi üstelenebilir. Aşağı – yukarı hareket edebilen yapısıyla kullanımı oldukça basit olan İstanbul giyotin cam sistemleri, her türlü hava koşullarına karşı yüksek koruma sağlar.

İstanbul’da giyotin cam sistemleri edinmek isteyen her müşterinin mekânı ve kullanım koşulları aynı değildir. Teknik Tente, sizlerin temel ihtiyaçlarınıza uygun ebat ve ölçülerde İstanbul giyotin cam projesi tasarlamayı görev edinmiştir.  Pencerelerinizde, mağazalarınızda, kafelerinizde veya restoranlarınızda işlevsel olarak kullanabileceğiniz giyotin cam sistemleri sunuyoruz. Kullanım amacınıza göre İstanbul’da giyotin cam sistemleri tasarlıyoruz ve zevkinize göre dizayn ediyoruz.

Teknik Tente güvencesiyle edineceğiniz İstanbul giyotin cam sistemlerini son teknoloji  ile donattık. Uzun ömürlü kullanım için referanslarımıza güveniyoruz!

Adres:

Güllübağlar Mah Tandoğan Caddesi No 7 Pk.34893 Pendik/İSTANBUL

Telefon:

+90 537 810 4762

E-mail:

info@teknikrollingroof.com