İstanbul Pergola Sistemi

İstanbul Bioklimatik

İstanbul bioklimatik sistemleri teraslar için vazgeçilmez bir özelliktir. Ürettiğimiz bütün bioklimatik pergola sistemleri, samimi ve açık alanlar için bahçenizin veya terasınızın kalbinde yerini alabilir. Yüksek derecelere kadar ayarlanabilir bıçakları sayesinde güneşin geliş açısını takip eder ve siz değerli müşterilerimize İstanbul’da doğal havalandırma etkisini sunar.

İstanbul bioklimatik sistemleri ile terasınızda veya bahçenizde geçirdiğiniz zamanı unutmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Kendinizi Bioklimatik Sistemleri ile Şımartın

İstanbul bioklimatik sistem arayanların en güvenilir adresi Teknik Tente olmaya devam ediyor. Ailenizle birlikte samimiyet kokan bir havada korunmuş bir alan yaratmak için bioklimatik sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bahçenizde çayınızı içerken veya terasınızda en sevdiklerinizle birlikte günü selamlarken zamanı dışarı bırakmak bir telefon uzağınızda. İstanbul’un kötü hava koşullarında sihirli bir paylaşım anları için kendinizi Teknik Tente bioklimatik sistemleri ile şımartın!

İstanbul Bioklimatik Sistemler Her Zevk İçin Var

Bioklimatik sistemler, huzurunuzu sağlayacak tüm isteklere uyum sağlar. Terasınızı yaşanabilir alana çevirebilir veya havuzunuzun kenarında dinlenmek için refah bir alan yaratabilirsiniz. Bu yerlerin ikisine de sahip değilseniz ve farklı bir alana bioklimatik sistem kurdurmak isterseniz geniş atmosfer yelpazemizle tanışabilirsiniz!

İstanbul bioklimatik sistem kurdurmak için ideal bir şehirdir. Cepheyi veya adayı bioklimatik sistemler ile donatabilirsiniz. Mimarinin bütün detaylarına uyum sağlayabilen üretimlerimiz ile aynı atmosferi ister geleneksel ister çağdaş yapı ile birleştirebilirsiniz!

İstanbul Bioklimatik ile Mevsimler Kontrol Altında

Teknik Tente bioklimatik sistemleri, müşterilerinin konforu ile iklimin değişken koşulları arasında dengeyi bulmayı sağlayan bir ilkeye dayanmaktadır. Motorlu kanatlar sayesinde güneşin zararlı ışınlarından korurken, doğal hava sirkülasyonundan maksimum seviyede yararlanır. İstanbul bioklimatik sistemleri ile konfor arzularınızı modüler ve temel dış mekân alanları ile taçlandırın.

Adres:

Güllübağlar Mah Tandoğan Caddesi No 7 Pk.34893 Pendik/İSTANBUL

Telefon:

+90 537 810 4762

E-mail:

info@teknikrollingroof.com